דק סינטטי

היתרונות של הדק הפולימרי לעומת דק סינטטי פשוטי איכותי

שוק הדקים מורכב מדקים טבעיים כמו דק עץ ודקים סינטטיים המכילים גם חומרים מלאכותיים. בול-דק הוא דוגמה לפרופיל בניה מלאכותי שנועד להתעלות על חסרונות העץ. לכן, בחומר הגלם של בול-דק תמצאו שילוב של עץ ופולימר.

 

היתרונות של דק סינטטי פולימרי איכותי

היתרונות של הדק הפולימרי הם רבים: איכות חומר הגלם היא גבוהה ועוברת בדיקות איכות ועמידות. לדקים יש מראה אחיד, הם אינם דוהים בשמש ואינם מתעוותים עם הזמן. יתרונות אסתטיים נוספים הם מגוון הטקסטורות והצבעים שזמינים כשבוחרים בדק פולימרי. יתרון חשוב מכיוון אחר של בניית דקים הוא היתרון האקולוגי. דקים טבעיים כרוכים בכריתת עצים, הרבה עצים והם גם דורשים ניקוי ושימון תקופתי בחומרים שודאי אינם תורמים לאיכות הסביבה. בול-דק לעומת זאת הוא חומר הניתן למחזור ואינו דורש טיפול תקופתי. עמידות לאורך שנים חוסכת החלפה תכופה ולכן בחירה בדק פולימרי היא לא רק בחירה 'ירוקה' היא גם בחירה חסכונית. אם אתם נוטים לבחור בדק מעץ בגלל המראה הטבעי של העץ, כדאי לכם לבדוק גם את בול-דק. השילוב של העץ בחומר הגלם תורם למראה הטבעי והיפה של הדקים, החיפויים והמשטחים האחרים שמכינים מבול-דק.

 

תחזוקה של דק סינטטי לעומת דק מעץ טבעי

עבודות התחזוקה של דק  פולימרי סיננטי בשילוב עץ, כמו זה של חברת בול-דק, הינן עבודות הרבה יותר פשוטות מאשר עבודות תחזוקה אותן נדרש לבצע עבור דק מעץ טבעי. דק סינטטי פולימרי איכותי אינו מצריך עבודות תחזוקה מלבד ניקוי בסבון ומים, וזה הכל. לעומת זאת, אנשים אשר בוחרים לרכוש דק העשוי מעץ טבעי משתעבדים באותו רגע לעבודות תחזוקה שנתיות אשר בעל מקצוע צריך לבצע (כמובן, בתוספת תשלום). לכן כשרוכשים דק מעץ טבעי, העלות של הדק היא לא רק המחיר של הרכישה שלו, אלא גם עבודות התחזוקה הללו.

בנוסף לזה, דק מעץ טבעי הינו דק החשוף לפגיעות רבות יותר מאשר דק סינטטי פולימרי. עץ טבעי סופח הרבה יותר מים ועלול לשנות את צורתו, אינו עמיד בפני מזיקים וטרמיטים ללא טיפול קבוע, עלול להפריש שרף וכל גרירה של רהיט עלולה להשאיר עליו סימן. לכן, בעלים של דק מעץ טבעי יכולים להעיד על עבודות תיקונים רבות שהם נזקקים לבצע בדק שלהם, מה שהופך את האחזקה שלו ליקרה יותר ופחות נוחה.

מגוון רחב של עיצובים

עוד יתרון חשוב מאוד של דק סינטטי פולימרי הוא מגוון העיצובים הרחב אותו ניתן למצוא בדק מסוג זה. בשל העובדה שמדובר בדק המיוצר מחומרים סינטטיים ורק משלב עץ טבעי, ניתן ליצור מגוון רחב של צבעים, טקסטורות וגימורים, וכך להתאים את המראה של הדק למראה הכללי של הבית ולסגנון העיצוב האהוב על בעלי הבית בצורה הטובה ביותר.

לכן, אם אתם רוצים לחפות את הגינה שלכם בדק איכותי, אל תתפשרו על פחות ובחרו רק בדק הפולימרי האיכותי של חברת בול-דק.

בחזרה לכל המאמרים
דק סינטטי
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי או חייגו - סניף צפון - 04-8282230 סניף מרכז - 03-9500088 סניף דרום - 08-9362044